Jak poderwać dziewczynę, z którą nie masz jeszcze kontaktu?

Pewnego dnia zobaczyłeś dziewczynę, która od pierwszego wejrzenia zrobiła na Tobie piorunujące wrażenie? W takim przypadku warto postarać się, aby nawiązać bliższą znajomość. Nigdy nie wiadomo co z tego może wyniknąć, a spróbować przecież można, prawda? Jednak jak powinien wyglądać podryw, aby rzeczywiście dziewczyna zechciała się z nami spotkać?

Podryw nieznanej dziewczyny

Bez wątpienia miłość może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Obiektem naszych westchnień może być koleżanka ze szkoły, którą zobaczyliśmy po wielu latach, czy też po prostu sprzedawczyni w sklepie, która ujęła nas po prostu swoim byciem i swoją urodą. Co w takim przypadku można i co należy zrobić?

Odpowiedź na to pytanie może być różna. Dlaczego? Ponieważ wszystko zależy od tego jaka jest dana dziewczyna, no i jacy jesteśmy my sami. Oczywiście o drugiej osobie nie wiemy nic, ale wiemy wszystko o nas. Dlatego podryw musi być na pewno zgodny z naszymi zasadami. Poruszane jest to chociażby na profesjonalnym kursie podrywu, który organizowany jest raz na jakiś czas w Toruniu – szczegóły na https://toruninfo.pl. Wracając do tematu, to nie możemy spełnić obu założeń, ale co do naszej osoby mamy stuprocentową pewność. Jak więc powinien wyglądać podryw, aby dziewczyna była zainteresowana i z biegiem czasu pojawiło się uczucie, a może nawet prawdziwa miłość?

Bycie najlepszą i przy tym najlepszą wersją siebie i akceptacja porażek

Na pewno jedną z niewielu rzeczy, którą możemy i którą warto zrobić jest to, że możemy po prostu być najlepszą wersją siebie. Jednak nie oznacza to, że mamy zmieniać siebie o 180 stopni i udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Wręcz przeciwnie, mamy być na tyle mocno autentyczni, na ile się da. Mamy uwieść drugą osobą w taki sposób, aby po udanym podrywie nie było nieporozumień lub zawodów miłosnych. I tutaj należy zaznaczyć, że podryw może okazać się klapą a miłość nigdy między danymi osobami się nie pojawi. Dlaczego tak może być? Po prostu różnice charakterów i inne preferencje wizualne i nie tylko mogą być czynnikiem, który nigdy nie pozwoli na bliższe zbliżenie dwóch osób.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki musimy zaakceptować to, że podryw może skończyć się porażką. A tutaj należy wiedzieć, że porażki to część naszego życia. Oznacza to, że nie ma co dołować się z powodu niepowodzeń miłosnych. Po prostu prędzej czy później pojawi się na naszej drodze odpowiednia osoba, której będziemy odpowiadać w stu procentach. I wtedy miłość na pewno się pojawi, a my będziemy w końcu szczęśliwi w maksymalny możliwy sposób.